Necessärer

Necessärer
Necessärer
Necessärer
Necessärer
Necessärer
Necessärer

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

NECESSÄRER, 2 st., förgylld mässing respektive försilvrad koppar, 1700-tal, dekor av voluter, inredning saknas, höjd ca 10-11 cm

Zustandsbeschreibung

Inredning saknas

287307

2015-01-15