Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
NECESSÄRER, 2 st., förgylld mässing respektive försilvrad koppar, 1700-tal, dekor av voluter, inredning saknas, höjd ca 10-11 cm
Zustandsbeschreibung
Inredning saknas
287307
2015-01-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner