Servisglas

Servisglas
Servisglas
Servisglas
Servisglas

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARAFF, SERVISGLAS, 12 st, 1900-tal, slipade dekor av vindruvor, karaffens höjd 32 cm

Varav 2 glas med nagg. Ngn ej noterad obetydlig nagg kan förekomma.

287323

2015-01-15