Bertil Bull Hedlund Von Döbeln

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): "Von Döbeln", signerad, etsning, 33x24 cm

Gulnader, mindre fläckar

287326

2015-01-16