Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): "Von Döbeln", signerad, etsning, 33x24 cm
Gulnader, mindre fläckar
287326
2015-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här