Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK
LASERSTEIN, Lotte (1898-1993): Självporträtt, signerad och daterad L Laserstein okt -66, patsell, ca 38x28 cm
287344
2015-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här