Lotte Laserstein pastell

Lotte Laserstein pastell
Lotte Laserstein pastell
Lotte Laserstein pastell
Lotte Laserstein pastell
Lotte Laserstein pastell
Lotte Laserstein pastell

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LASERSTEIN, Lotte (1898-1993): Självporträtt, signerad och daterad L Laserstein okt -66, patsell, ca 38x28 cm

287344

2015-01-15