Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SABLAR, 2 st, Etiopien och Tyskland, klingor med etsad dekor
slitage, skador, delvis bemålade
287349
2015-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här