Supkopp

Supkopp
Supkopp
Supkopp
Supkopp
Supkopp
Supkopp

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

SUPKOPP, silver, delvis otydliga stämplar, oidentifierad mästare, Moskva, 1760-tal, punsad och tremblerad dekor av musselskägg, invändigt förgylld, raka knäckar, höjd ca 4 cm, vikt ca 29 g

287359

2015-01-16