Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
SUPKOPP, silver, delvis otydliga stämplar, oidentifierad mästare, Moskva, 1760-tal, punsad och tremblerad dekor av musselskägg, invändigt förgylld, raka knäckar, höjd ca 4 cm, vikt ca 29 g
287359
2015-01-16