Leopold Morsing

Leopold Morsing
Leopold Morsing
Leopold Morsing
Leopold Morsing
Leopold Morsing
Leopold Morsing

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MORSING, Leopold (1887-1971): Porträtt, signerad och daterad L.Morsing 1921, olja på duk, 77x61 cm