Byrå i gustaviansk stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, sk hauptkopia, beslag i mässing, fanérad i olika träslag med intarsia, skiva i marmor, bränmärkt Hilding Nilsson Skåne Tranås 1956, höjd 83, 95x52 cm
Smärre slitage
287411
2015-01-17