Carl-Axel Printzensköld
Klubbat för:
900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PRINTZENSKÖLD, Carl-Axel (1864-1926): "Strandparti", signerad Printzensköld, olja på pannå, 35x50 cm
Kuntoraportti
Färgbortfall
287416
Päivämäärä:
2015-01-17