Carl-Axel Printzensköld

Carl-Axel Printzensköld
Carl-Axel Printzensköld
Carl-Axel Printzensköld
Carl-Axel Printzensköld

Klubbat för:

900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PRINTZENSKÖLD, Carl-Axel (1864-1926): "Strandparti", signerad Printzensköld, olja på pannå, 35x50 cm

Kuntoraportti

Färgbortfall

287416

Päivämäärä:

2015-01-17