Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄXTPORTÖRER, 1800/1900-tal, plåt, delvis litograferad, en portör med lapp "Bleckvarufabriken Malmö", bl a med dekor av blommor och figurscener, längd ca 12-42 cm
Bruksslitage
287418
2015-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här