Skål på fot i Astrid Gate

Skål på fot i  Astrid Gate
Skål på fot i  Astrid Gate
Skål på fot i  Astrid Gate
Skål på fot i  Astrid Gate
Skål på fot i  Astrid Gate
Skål på fot i  Astrid Gate

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL på fot, underfångsglas, signerad och daterad Astrid Gate 1989, etsad dekor av fåglar, höjd 19,5, diameter 15,5 cm

287422

2015-02-01