Fötöljer 1 par 1960-tal

Fötöljer 1 par 1960-tal
Fötöljer 1 par 1960-tal
Fötöljer 1 par 1960-tal
Fötöljer 1 par 1960-tal
Fötöljer 1 par 1960-tal
Fötöljer 1 par 1960-tal
Fötöljer 1 par 1960-tal
Fötöljer 1 par 1960-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, ca 1960, lös sittdyna i dun, blommig klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

287437

2015-01-16