Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
BORDSLAMPA, i form av figuringrupp, porslin, 1900-talets andra hälft, Capodimonte, hästekipage med vagn, delvis förgylld, höjd 65, längd 88 cm
Skador
287493
2015-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här