Bordslampa Capodimonte

Bordslampa Capodimonte
Bordslampa Capodimonte
Bordslampa Capodimonte
Bordslampa Capodimonte
Bordslampa Capodimonte
Bordslampa Capodimonte
Bordslampa Capodimonte
Bordslampa Capodimonte
Bordslampa Capodimonte
Bordslampa Capodimonte
Bordslampa Capodimonte
Bordslampa Capodimonte
Bordslampa Capodimonte
Bordslampa Capodimonte

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

BORDSLAMPA, i form av figuringrupp, porslin, 1900-talets andra hälft, Capodimonte, hästekipage med vagn, delvis förgylld, höjd 65, längd 88 cm

Skador

287493

2015-02-01