Vägglampetter i porslin Porzellanmanufactur Plaue
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGLAMPETTER, 1 par, porslin, märkt Porzellanmanufactur Plaue handpainted, för två ljus vardera för elektricitet, rokokostil, höjd 41 cm
Lagning, enstaka nagg kan förekomma , synlig fog under manschetterna
287504
2015-02-01