Vägglampetter i porslin Porzellanmanufactur Plaue

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, porslin, märkt Porzellanmanufactur Plaue handpainted, för två ljus vardera för elektricitet, rokokostil, höjd 41 cm

Lagning, enstaka nagg kan förekomma , synlig fog under manschetterna