Riddarholmstorget akvarell

Riddarholmstorget akvarell
Riddarholmstorget akvarell
Riddarholmstorget akvarell
Riddarholmstorget akvarell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad F Arsenius -10, Riddarholmstorget, akvarell, ca 31,5x45 cm

287509

2015-01-17