Arthur Heyer oljemålning

Arthur Heyer oljemålning
Arthur Heyer oljemålning
Arthur Heyer oljemålning
Arthur Heyer oljemålning
Arthur Heyer oljemålning
Arthur Heyer oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEYER, Arthur (1872-1931): Vallade getter, signerad Heyer A, olja på duk, 50x70 cm

287511

2015-01-17