Satsbord Danmark

Satsbord Danmark
Satsbord Danmark
Satsbord Danmark
Satsbord Danmark
Satsbord Danmark
Satsbord Danmark
Satsbord Danmark
Satsbord Danmark

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SATSBORD, 3 st, jakarandafanér, Danmark, 1960-tal, Severin Hansen Junior, Haslevs möbelfabrik skyltmärkt Danish furniturecontrol, numrerade 34 A ,34 B, 34 ? höjd 41-51 cm

Ytslitage, mindre med fanérskada överst på inre bordet

287533

2015-01-17