Satsbord Danmark
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SATSBORD, 3 st, jakarandafanér, Danmark, 1960-tal, Severin Hansen Junior, Haslevs möbelfabrik skyltmärkt Danish furniturecontrol, numrerade 34 A ,34 B, 34 ? höjd 41-51 cm
Ytslitage, mindre med fanérskada överst på inre bordet
287533
2015-01-17