Bockbord

Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord
Bockbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOCKBORD, furu, 18/1900-tal, höjd 75, 171x81 cm

Slitage

287537

2015-01-17