Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMFÅTÖLJER, 1 par, 1920/30-tal, stomme i björk, sits i plyschklädsel, sitthöjd ca 37 cm
Bruksslitage, skadad klädsel
287551
2015-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här