Karmfåtöljer 1920/30-tal

Karmfåtöljer 1920/30-tal
Karmfåtöljer 1920/30-tal
Karmfåtöljer 1920/30-tal
Karmfåtöljer 1920/30-tal
Karmfåtöljer 1920/30-tal
Karmfåtöljer 1920/30-tal
Karmfåtöljer 1920/30-tal
Karmfåtöljer 1920/30-tal
Karmfåtöljer 1920/30-tal
Karmfåtöljer 1920/30-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMFÅTÖLJER, 1 par, 1920/30-tal, stomme i björk, sits i plyschklädsel, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage, skadad klädsel

287551

2015-01-16