Tallrikar 12 st. porslin Fornasetti "Eva"
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TALLRIKAR, 12 st, porslin, Fornasetti, "Eva", märkta "ALTO HAUT TOP Eva FORNASETTI MILANO MADE IN ITALY", tryckt dekor i svart, diameter ca 26 cm
En tallrik med repa, en tallrik med glasyrdefekter, en tallrik med fotnagg, en tallrik med färgprickar, smärre repor
287556
2015-01-16