Kombinationsmöbel David Rosén NK
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KOMBINATIONSMÖBEL, 3 delar, David Rosén, för Nordiska Kompaniet, 1950-tal, teak, mässingsbeslag, bestående av byrå, fyrlådig, skåp inrett med hyllplan samt mellanliggande bordsskiva, höjd 75, 60x41 vardera, bordsskivans längd 60 cm, skyltmärkta samt datumstämplade 25 sept 1956, nyckel finns
Nyckel finns att hämta på utlämningen, skåpet med brännmärken
287574
2015-01-16