Kombinationsmöbel David Rosén NK

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

KOMBINATIONSMÖBEL, 3 delar, David Rosén, för Nordiska Kompaniet, 1950-tal, teak, mässingsbeslag, bestående av byrå, fyrlådig, skåp inrett med hyllplan samt mellanliggande bordsskiva, höjd 75, 60x41 vardera, bordsskivans längd 60 cm, skyltmärkta samt datumstämplade 25 sept 1956, nyckel finns

Nyckel finns att hämta på utlämningen, skåpet med brännmärken

287574

2015-01-16