Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TABURETT, senbarock, skuren dekor, betsat lövträ, fotavslut i sk. claw and ball, höjd 42, 44x41 cm
Slitage och skador
287575
2015-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här