Taburett 1700-tal

Taburett 1700-tal
Taburett 1700-tal
Taburett 1700-tal
Taburett 1700-tal
Taburett 1700-tal
Taburett 1700-tal
Taburett 1700-tal
Taburett 1700-tal
Taburett 1700-tal
Taburett 1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TABURETT, senbarock, skuren dekor, betsat lövträ, fotavslut i sk. claw and ball, höjd 42, 44x41 cm

Slitage och skador

287575

2015-01-16