Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RUBENS Peter Paul, hans efterföljare, (1700-tal) Johannes Döparen, olja på pannå 74 x 106 cm
Äldre retuscher, oxiderad fernissa
287582
2015-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här