Rubens, hans efterföljare, Johannes Döparen

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RUBENS Peter Paul, hans efterföljare, (1700-tal) Johannes Döparen, olja på pannå 74 x 106 cm

Äldre retuscher, oxiderad fernissa

287582

2015-01-16