Skrivbord i Louis XV-stil

Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil
Skrivbord i Louis XV-stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, rikt skuren dekor i valnöt, pappklädd skiva samt valnötsfanér, nyckelbussning i pärlemor, höjd 80,5, 125x80 cm

En nyckelbussning saknas, skiva med slitage

287584

2015-01-17