Skrivbord i Louis XV-stil
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, rikt skuren dekor i valnöt, pappklädd skiva samt valnötsfanér, nyckelbussning i pärlemor, höjd 80,5, 125x80 cm
En nyckelbussning saknas, skiva med slitage
287584
2015-01-17