Erik Dietman collage

Erik Dietman collage
Erik Dietman collage

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DIETMAN, Erik (1937-2002): "Kale Fredriks Fiskar", signerad och daterad Erik Dietman -79, collage i plexilåda, ca 57x78 cm

287595

2015-01-17