Lenzkirch konsolur
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KONSOLUR, 1890-tal, rokokostil, Lenzkirch, dekorelement i mässing, fodral i betsad björk, tavla med romerska siffror i blå emalj, verket numrerat 831402, höjd inkl. konsol 74 cm
Dekorlister saknas, slitage
287603
2015-01-17