Lenzkirch konsolur

Lenzkirch konsolur
Lenzkirch konsolur
Lenzkirch konsolur
Lenzkirch konsolur
Lenzkirch konsolur
Lenzkirch konsolur
Lenzkirch konsolur
Lenzkirch konsolur
Lenzkirch konsolur
Lenzkirch konsolur
Lenzkirch konsolur
Lenzkirch konsolur
Lenzkirch konsolur
Lenzkirch konsolur

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KONSOLUR, 1890-tal, rokokostil, Lenzkirch, dekorelement i mässing, fodral i betsad björk, tavla med romerska siffror i blå emalj, verket numrerat 831402, höjd inkl. konsol 74 cm

Dekorlister saknas, slitage

287603

2015-01-17