Arne Olsson oljemålning

Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLSSON, Arne (1918-2003): "Kvällsljus", monogramsignerad AO, olja på duk, 80x115 cm

287611

2015-01-17