Spegellampetter 1 par

Spegellampetter 1 par
Spegellampetter 1 par

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, för 2 ljus vardera, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bronserade, 52x40 cm

Slitage

287615

2015-01-17