Tidskriftssamlare England

Tidskriftssamlare England
Tidskriftssamlare England
Tidskriftssamlare England
Tidskriftssamlare England
Tidskriftssamlare England
Tidskriftssamlare England
Tidskriftssamlare England
Tidskriftssamlare England

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TIDSKRIFTSSAMLARE, England, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, skyltmärkt "Made in England for AB Nordiska Kompaniet", med hjultrissor, höjd ca 50, 45x33 cm

Bruksslitage

287626

2015-01-17