Afanasij Ivanovic Scheloumoff oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SCHELOUMOFF, Afanasij Ivanovic (1892-1983): Flykt undan vargar, signerad A. Acheloumoff, olja på duk, ca 59x98 cm

287632

2015-01-17