Klubbat för:
700 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 1 par, modell Sjuan, formgivna av Arne Jacobsen 1955, för Fritz Hansen, Danmark, klädda i grön textil, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, nagg, tryckmärken
287633
2015-01-17