Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Skäggig man, otydligt signerad, olja på duk, ca 55x46 cm
Krackeleringar
287638
2015-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här