Marjatta Sarasalo oljemålning

Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SARASALO, Marjatta (Finland, född 1930): "Vänner", signerad o daterad Marjatta Sarasalo -84, olja på duk, ca 24x33 cm

287660

2015-01-18