Stanislaw Zoladz akvarell

Stanislaw Zoladz akvarell
Stanislaw Zoladz akvarell
Stanislaw Zoladz akvarell
Stanislaw Zoladz akvarell

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

ZOLADZ, Stanislaw (född 1952): Landskapsbild, signerad Zoladz -88, akvarell, ca 17x33 cm

287663

2015-01-18