Anders Fogelin färglitografi
2015-01-18
287665
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FOGELIN, Anders (1933-1982): Motiv från Slussen, signerad och daterad Anders Fogelin 1981, 85/280, färglitografi, 35x40 cm
Gulnad