Anders Fogelin färglitografi

Anders Fogelin färglitografi
Anders Fogelin färglitografi
Anders Fogelin färglitografi
Anders Fogelin färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOGELIN, Anders (1933-1982): Motiv från Slussen, signerad och daterad Anders Fogelin 1981, 85/280, färglitografi, 35x40 cm

Gulnad

287665

2015-01-18