Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1950-tal, klädd i malmstenstyg, ben i björk, sitthöjd 39 cm
Ytslitage, fläck
287674
2015-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här