Endre Szasz litografi

Endre Szasz litografi
Endre Szasz litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SZASZ, Endre (1926-2003): "Old Lovers", signerad, 50/100, litografi, ca 34x46 cm

287676

2015-01-18