Sandstensrelief

Sandstensrelief
Sandstensrelief
Sandstensrelief
Sandstensrelief
Sandstensrelief
Sandstensrelief
Sandstensrelief
Sandstensrelief

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RELIEF, sandsten, enligt uppgift arakan, Burma 1500-tal, höjd 60, bredd 44, djup 15cm
Proveniens, Dansk privatsamling

287716

2015-01-20