Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RELIEF, sandsten, enligt uppgift arakan, Burma 1500-tal, höjd 60, bredd 44, djup 15cm
Proveniens, Dansk privatsamling
287716
2015-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här