Okänd konstnär oljemålning

Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mytologisk scen-Thetis doppar Achilles i Styx, omkring 1800, olja på duk, a tergo signerad Å Sjöstrand samt text, 85x59 cm

Skador och lagningar

287725

2015-01-18