Yrjö Edelmann digital print
2015-01-18
287737
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm