Jockum Nordström litografi
2015-01-18
287738
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 161/250, litografi, ca bladmått 60x85 cm, oramad