Carl Fredrik Reuterswärd färglitografier

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, bladmått ca 62x45 cm vardera, oramade

Ett blad med mindre fläck i kanten

287758

2015-01-18