Prakturna med lock och sockel Dresden
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PRAKTURNA med lock och sockel, Dresden 1900-tal, porslin, modellerad polykrom dekor av putti och blommor samt målad dekor av figurer och blommor, märkt Dresden, höjd ca 72 cm
Nagg, synlig fog på livet
287790
2015-02-01