Einar Forseth
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): "Liv - sol, blomma, fågel"- studie, signerad och daterad 1951, blandteknik, 85x65 cm, Skiss till dekoration i hugget glas
"Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"
Färgbortfall
287801
2015-01-20