Nadezda Streltsova oljemålning
2015-01-18
287806
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland född 1973): Stilleben med syréner och äpplen, signerad och daterad Streltsova 2014, olja på duk, 70x80 cm
Utan ram