Nadezda Streltsova oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland född 1973): Stilleben med syréner och äpplen, signerad och daterad Streltsova 2014, olja på duk, 70x80 cm

Utan ram

287806

2015-01-18