Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
STRELTSOVA, Nadezda (Ukraina/Ryssland född 1973): Stilleben med syréner och äpplen, signerad och daterad Streltsova 2014, olja på duk, 70x80 cm
Utan ram
287806
2015-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här