Ole Andreas Forseth

Ole Andreas Forseth
Ole Andreas Forseth
Ole Andreas Forseth
Ole Andreas Forseth

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FORSETH Ole Andreas (18/1900-tal): Oscar II, signerad och daterad OA Forseth 0?, olja på pannå, 48x37 cm,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

287808

2015-01-20