Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FORSETH Ole Andreas (18/1900-tal): Oscar II, signerad och daterad OA Forseth 0?, olja på pannå, 48x37 cm,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"
287808
2015-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här