Einar Forseth
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): Pojke på häst, signerad och daterad Einar Forseth 1916, krita på papper, 46x36 cm, oramad, Påskrift (replik NM?)
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"
Uppklistrad på pappannå
287809
2015-01-20